Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

                       

         DSCN7658  DSCN7627

         DSCN7696

Последно освежено на Сабота, 27 Август 2016 12:05
 
Најнова понуда во Автобанда

   DSCN7587  

  DSCN7604    DSCN7252
Peugeot 407 HDI Fiat Stilo 1.9JTD Opel Corsa 1.2 
   DSCN7381     DSCN6551     DSCN7393
Peugeot 207 1.4 HDI VW Golf 1.9 Dizel 110ks Seat Ibiza 1.4 TDI

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2001 OPEL CORSA
2001 OPEL CORSA PRODAVAM OPEL CORSA 1.0 BENZIN PROIZVEDENA 2001 GODINA REGISTRIRANA DO 2 MESEC 2017 GODINA SO OPREMA REDOVNO SERVISIRANA VO SUPER SOSTOJBA.
Повеќе...


2002 VOLKSWAGEN GOLF
2002 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 4 1.9 TDI 110KS PROIZVEDEN 2002/2003 GODINA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA CENA POVOLNA DOJDETE I UVERETESE NA LICE MESTO.
Повеќе...


2006 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
2006 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM SENZOR ZA PRITISOK NA ULJE ZA FORD FOCUS 1.6 TDCI PROIZVEDEN 2006 GODINA
Повеќе...


2008 CITROEN C4 GRAND PICASSO
2008 CITROEN C4 GRAND PICASSO PRODAVAM CITROEN C4 PICASSO XCLISIVE 1.6 HDI DAMSKI AVTOMATIK - TIPTRONIC PROIZVEDENA 2008 GOD.SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA POTROSUVACKA 5.2/100KM MOZE I RAZMENA SO VASA DOPLATA.
Повеќе...


2005 PEUGEOT 407
2005 PEUGEOT 407 PRODAVAM PEUGEOT 407 2.0 HDI PROIZVEDENA 2005 GODINA SO FUL OPREMA PANORAMA POKRIV AVTOMATIK NAVIGACIJA KOZA I USTE MNOGU EKSTRA OPREMA REGISTRIRANA DO APRIL 2017 GODINA SO ZELEN KARTON NAPRAVEN SERVIS VO SUPER SOSTOJBA CENA POVOLNA DOJDETE I KE SE UVERIT
Повеќе...


2005 OPEL TIGRA
2005 OPEL TIGRA PRODAVAM OPEL TIGRA KABRIOLET 1.4 BENZIN 66KW - 90KS PROIZVEDENA 2005 GODINA SO FUL OPREMA AVTOMATSKI MENUVAC KOZEN ENTERIER KLIMA ISPRAVNA REGISTRIRANA DO MAJ 2017 GODINA NAPRAVEN KOMPLETEN SERVIS VOZILOTO E VO EKSTRA SOSTOJBA .
Повеќе...


2003 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови
2003 AВТОДЕЛОВИ Резервни делови PRODAVAM SENZOR ZA RADILICA ZA OPEL ASTRA 1.6 BENZIN PROIZVEDENA 2003 GODINA
Повеќе...


2004 VOLKSWAGEN GOLF
2004 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI 105KS PROIZVEDEN 2004/2005 GODINA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I RAZMENA SO VASA DOPLATA.
Повеќе...

Топ понуда
http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ


 

АВТОСАЛОН БАНДОСКИ ВРШИ РАЗМЕНА НА ПОНОВИ ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ ЗА ПОСТАРИ СО ДОПЛАТА ИСТО ТАКА ПОСРЕДУВАМЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ ВО НАШИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОНАТАМОШНА ПРОДАЖБА

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop