Автосалон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
 • Авто салон “Автобанда“
Пребарување

Клучен збор:-
Избери редослед:-

Автобанда огласник
Untitled Document
Автоплацеви
Пронајди дилер/продавач во вашата локација:-20161118_151218

20161123_152604

DSCN8371

DSCN8213

DSCN8029

DSCN8015

DSCN7875


Дел од возилата во Автобанда PDF Печати Е-пошта
Напишано од Administrator   
Петок, 01 Април 2011 22:35

                       

         20161129_092656  DSCN8430

         20161129_100437  20161129_094529

Последно освежено на Среда, 30 Ноември 2016 17:01
 
Најнова понуда во Автобанда

   DSCN8293  

  20161110_142247    20161113_122846
 Megan Scenic 1.5 DCI Audi a4 1.9 TDI Peugeot 407 2.0 HDI
   DSCN7860     20161114_065257     DSCN8138
Citroen Xsara Picasso  VW Golf 5 1.9 TDI 105ks Suzuki Alto 1.1

 3779768277783177031       

Издвојуваме од понудата во “Автобанда“

2003 OPEL CORSA
2003 OPEL CORSA PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 BENZIN PROIZVVEDENA 2003 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2006 OPEL ASTRA
2006 OPEL ASTRA PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 DIZEL 74KW PROIZVEDENA 2006 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2004 VOLKSWAGEN GOLF
2004 VOLKSWAGEN GOLF PRODAVAM VOLKSWAGEN GOLF 5 1.9 TDI PROIZVEDEN 2004 GODINA SO FUL OPREMA DONESEN OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2006 RENAULT MEGANE SCENIC
2006 RENAULT MEGANE SCENIC PRODAVAM RENAULT MEGAN SCENIC 1.5 DCI 78KW PROIZVEDEN 2006 GODINA SO FUL OPREMA PANORAMA SONCEV POKRIV 6 BRZINI I USTE MNOGU DRUGA OPREMA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...


2001 OPEL CORSA
2001 OPEL CORSA PRODAVAM OPEL CORSA 1.7 DIZEL ISUZU MOTOR PROIZVEDENA 2001 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA.
Повеќе...


2006 AUDI A4
2006 AUDI A4 PRODAVAM AUDI A4 1.9 TDI 85KV PROIZVEDENA 2006 GODINA SO FUL OPREMA DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO EKSTRA SOSTOJBA
Повеќе...


2006 OPEL ASTRA
2006 OPEL ASTRA PRODAVAM OPEL ASTRA 1.7 CDTI 74KW ISUZU MOTOR PROIZVEDENA 2006 GODINA SO COSMO PAKET DONESENA OD UVOZ PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA VO SUPER SOSTOJBA
Повеќе...


2005 OPEL CORSA
2005 OPEL CORSA PRODAVAM OPEL CORSA 1.3 CDTI PROIZVEDENA 2005 GODINA SO FUL OPREMA REDOVNO SERVISIRANA I REGISTRIRANA DO 10 MESEC 2017 GODINA AVTOMOBIL SO MNOGU MALA POTROSUVACKA.
Повеќе...

Топ понуда
http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/578039gip_hj_3.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/799022DSCN2699.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/363486DSCN2073.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/423860AUDI_1.JPG
Препорачуваме
http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/582467DSCN2736.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/946840pezo_207_3.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/951629astra_h3.JPG http://avtobanda.com/components/com_gk2_photoslide/images/thumbm/822472DSCN2615.JPG
MАРКЕТИНГ

НОВО НОВО ! ! ! ПОСЕТЕТЕГО ЕДИНСТВЕНИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ КОЈ ШТО СЕ НАОЃА ВО НАСЕЛБА ПИНТИЈА И НУДИ ГОЛЕМ ИЗБОР НА ВОЗИЛА КАКО ОД УВОЗ ТАКА И ОД ОВДЕ


 

АВТОСАЛОН БАНДОСКИ ВРШИ РАЗМЕНА НА ПОНОВИ ПОЛОВНИ АВТОМОБИЛИ ЗА ПОСТАРИ СО ДОПЛАТА ИСТО ТАКА ПОСРЕДУВАМЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ КОЈ МОЖЕ ДА СЕ ОСТАВИ ВО НАШИОТ АВТОСАЛОН ЗА ПОНАТАМОШНА ПРОДАЖБА

www.mobile.de

www.topspeed.com/cars

wwwpolovniautomobili.com

  

 
gototop